Kayıp son bölüm tek parça full hd izle {15. Bölüm Kanal D Kesintisiz izle} youtube haberi

Kayıp 15. Bölüm izle,Kayıp 15. Bölüm tek parça izle,Kayıp 15. Bölüm full izle,Kayıp son bölüm izle,Kayıp izle,Kayıp 15. Bölüm 720p hd izle,Kayıp 15. Bölüm Fragmanı, Kayıp 15. Bölüm hd izle,Kayıp 15. Bölüm son bölüm,Kayıp 15. 30 Aralık 2013 izle, Kayıp 15. bölüm izle, Kayıp son bölüm izle, Kayıp yeni bölüm izle, Kayıp tek parça izle, Kayıp full izle, Kayıp canlı izle

30 Aralık 2013 Pazartesi 22:04
Kayıp son bölüm tek parça full hd izle {15. Bölüm Kanal D Kesintisiz izle} youtube haberi
  Kayıp 15. bölüm Kanal D dizi izle – 30 Aralık  2013 Kanal D dizi izle.Kayıp 15. bölüm tek parça izle - Kayıp 15. bölüm dizi izle.Fenomen dizi Kayıp 15. bölümüyle ekrana geldi. Merakla beklenen Kayıp 15. bölümünde neler yaşandı ? İşte tüm soruların cevap bulduğu Kayıp 15. bölümü;

 

Kayıp Dizisi ile ilgili olarak; 30 Aralık Pazartesi günü akşamı yayınlanacak olan ve Ekranların sevilen dizisi Kayıp 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin oynanmış son bölümü her hafta olduğu gibi bu haftada heyecan dolu geçti. Şimdi size dizide geçen bölümde ne oldu bu bölümde neler olacak onları aktarmaya çalışalım.

 

Mehmet, Falko'yu yakalıyor!

Annesi ile kızkardeşi arasında seçime zorlanan Mehmet, Falko’yu yakalıyor.

 

Annesi ile kız kardeşi arasında seçime zorlanan Mehmet perişandır. Aklında tek bir şey vardır; o da bunun hesabını Falko’ya sormak.

 

Mehmet’ten haber alamayan Özlem panik içindedir. Beklendiği haber gelir fakat, hiç de iç açıcı değildir.

 

Bekir’in yakalanması olayların seyirini değiştirir. Falko’nun peşine düşen Mehmet, Bekir’i kullanarak ona tuzak Kurar.

 

Kerem’in günlüğünü okuyan Leyla, Kemal’in onu aldattığını öğrenmiştir. Leyla kadının kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Kemal’e ise hiç beklemediği bir anda Falko’dan telefon gelir. Kerem’i bırakma karşılığında 100 milyon dolar ister. Bu beklenmedik gelişme karşısında Leyla hemen abisi ile paranın hazırlanması için görüşmeye gider. Ancak Murat’ın söyledikleri Leyla’yı dehşete düşürür.

 

Bekir ile konuştuklarını hiç kimseye söylmemesini isteyen Mehmet, Falko’nun hesabını görmeye gider. Bekir’i beklerken karşısında Mehmet’i bulan Falko şaşkındır. Peki Mehmet tetiği çekecek midir? Kerem’e eve dönüş yolu gözükürken Özlem nerededir? Falko neden Özlem’in peşindedir? Özlem’in herkesten gizlediği sırrı nedir?

 

Tüm bu sorular “Kayıp”ın heyecan dolu bu bölümünde yanıt bulacak.

Son Bölüm izlemek için TIKLAYINIZ

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
Arşiv