ANGAJMAN:
Küre Tv Şefkat Tepe Son Bölüm Youtube 137. bölüm full hd izle Samanyolu TV 1 Şubat haberi
 Şefkat Tepe, Şefkat Tepe yeni bölüm, Şefkat Tepe Samanyolu Tv + Küre Tv izle, Şefkat Tepe oyuncuları, Şefkat Tepe Şahin Komutan, Şefkat Tepe özeti, Şefkat Tepe STV, Şefkat Tepe Kordon Celil, Şefkat Tepe, Şefkat Tepe izle, Şefkat Tepe 137. bölüm izle, Şefkat Tepe 137. bölüm fragman izle, Şefkat Tepe Yılan, Şefkat Tepe Aslı, Şefkat Tepe REjava, Şefkat Tepe hd izle,

ŞEFKAT TEPE, heyecan dolu yeni bölümüyle 1 Şubat Cumartesi, saat 20.30’da Samanyolu TV’de. Heyecanın bir an bile eksik olmayacağı Şefkat Tepe’nin 137. bölümünde;Suriye’nin Rajova bölgesinde savama ajanları ve örgütün iş birliğiyle yakalanan Sungurlar ve silah araştırma komisyonu üyeleri, zor anlar yaşar. Örgüt, Yasemin teğmen ile Aslı ve Havin’i, savama ajanları, devrim muhafızları ve şebbihalara satılmak üzere kadın pazarına çıkarır. Serdar ise Cemal tarafından organları Türkiye’nin düşmanlarına dağıtılmak üzere ameliyata alınır. Sungurlar her yandan darbe alırken bu kötü gidişin önüne nasıl geçilecek? Celil’in akıbeti ne olacak? Şahin’i akıl hastanesinde neler bekliyor? Sungurlar tekrar bir araya gelebilecekler mi?

Şefkat Tepe Dizi Konusu ve Oyuncuları

Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi.

Oyuncular

Oyuncu Karakter Hakkında

Mert Kılıç Yüzbaşı Serdar Yüzbaşıdır.En Yakın Dostu Kordon Celil'dir.Sevgilisi Leyla Düğün Gecesinde Baran Tarafından Vurularak Öldürülür.Timden Atılınca Box Salonu Açmıştır.Fakat sonra Naza sayesinde geri dönmüşlerdir.

Dilara Büyükbayraktar Naza Konsolos ölünce örgütten ayrılır. Yüzü iyileşmiştir. Serdara aşıktır. Sungurlara yardımcı olur.

Ertuğrul Şakar Kordon Celil Herkez Onu Tabutcu Olarak Bilir.En Yakın Dostu Yüzbaşı Serdar Merttir.Tim'den Atılınca Kayıplara Karışmıştır.son bölümde diziye ve time geri dönmüştür. Karısı Zeynep ölmüştür ve bebeğini cemal kaçırmıştır.

Bora Karakul Doktor/Devran Önceden Teröristti,Sonradan Serdar Mert Onu Yanına Aldı ve Time Katıldı.Timin En Komik ama En Sevilen Karakteridir.Timden Atılınca Pideci Açmıştır.Sonradan time geri dönmüştür.

Mehmet Korhan Fırat Şahin Timde keskin nişancısıdır. Aslıya deliler gibi aşıktır.

Merve Akaydın Aslı Sevgilisi Şahindir.Şahinin Öldüğünü ve Sonra Hain Olduğunu Duyunca İyice Kendini Kaybetmiştir.Uyuşturucu vb.şeyler Kullanmıştır.Timden atıldıktan sonra Serdarın Box Salonunda Hoca Olmuştur. Sonra time geri dönmüştür.

Gülşah Küçükyıldız Havin Sungurlar Timinin yeni üyesi. Serdar komutana aşıktır. Naza'nın yeni rakibidir.

Melis Ceren Köksal Zelal Sevgilisi Doktor'dur.Doktorun Liseden Beri Sevdiği Kızdır.Bir gün Doktorla Karşılaşınca Ona Herşeyi Anlatır ve Doktor Zelali ve Çocuklarını Yanına Alır.

 

Şefkat Tepe Son Bölüm İzlemek İçin

 TIKLAYINIZ

                     

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Deniz Yıldızı yeni sezon fragmanı izle, Deniz...
Deniz Yıldızı muhteşem bölümleri ile Star Tv’de kaldığı yerden Eylül ayında devam edecek. Tüm oyuncu...

Haberi Oku