DİZİ FRAGMANLARI:
Aramızda Kalsın 21. Bölüm fragman Tıkla izle 20 Şubat Perşembe
 Aramızda Kalsın 21. bölüm fragmanı tıkla izle. Haber01.com Aramızda Kalsın 21. bölüm fragmanı izle. Youtube dizi izle. Aramızda Kalsın 21. bölüm fragmanı izle. Aramızda Kalsın 21. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız. Merakla beklenen Aramızda Kalsın 21. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Aramızda Kalsın 21. yeni bölümü ve tüm soruların cevabı...

Aramızda Kalsın

Aramızda Kalsın

“Görmedik, duymadık, bilmiyoruz.”

Mahir ve Arife, Yadigar ve Civan arasındaki yakınlığı fark eder.  Arife ise şaşkın haldeki Mahir'i tembihler: Görmedik, duymadık, bilmiyoruz…

Yadigar ve Civan'ın aşkı artık Arife ve Mahir'in sırrıdır. Bu sır aynı zamanda ikisini yakınlaştıracak, Arife ve Mahir aşkının da başlangıcı olacaktır.

Yadigar ve Civan'ın arası ise Şahin Altındağ'ın evinde vereceği davet yüzünden açılır.  Altındağ, yemekleri bizimkilerin yapmasını istemektedir. Bahattin ve Yadigar isteği kıramazken, Civan kestirip atar.

Bu gerginlik, aşıklar arasında uzun süren bir kıskançlığın da başlangıcı olacaktır.

Bu arada emanetin annesine nereden kaldığını merak eden Yadigar'ın imdadına Hüsne yetişir. Hafızası konusunda iddiaya giren, herşeyi hatırladığını söyleyen Hüsne bir kez daha işleri karıştırmayı başarır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

FİLM SEKTÖRÜNÜN ZORLUKLARI

Haberi Oku