DİZİ FRAGMANLARI:
Bugünün Saraylısı Son Bölüm Seyret- Bugünün Saraylısı 20. Bölüm Fragman İzle
 

Bugünün Saraylısı 20. bölümle 30 Mart Pazar günü ekrana geliyor...Bugünün Saraylısı 20. bölüm 30 mart Pazar akşamı saat 20.00'da ATV'de izleyicilerle bir araya gelecek. Bugünün Saraylısı dizinin 20. bölümünde Feride intihara teşebbüs ediyor ve bu olay  aileyi derinden sarsıyor. Katipoğlu ailesi tek kelimeyle yıkılıyor. Bugünün Saraylısı yeni bölüm fragmanı yayınlandı.  Bugünün Saraylısı 20. bölüm fragmanı ve özetine haberimizde ulaşabilirsiniz.  

 

Bugünün Saraylısı 19. Bölüm Özeti:

Feride'nin intihara yeltenmesi başta Ata olmak üzere, Katipoğlu ailesinde depremle beraber büyük bir yıkım yaşatıyor. Ata'nın hissettiği Ferideyi kaybetme korkusu, onu şiddetle reddettiği kararla kızı arasında bırakır... 

Savaş'ın Ayşen'le evlilik kararından vazgeçmemesi Bu günün Saraylısı yeni bölümde Rezzan'ın artık bir şeyler yapmaya başlamasına neden olur. Rezzan, Ataman Holdingdeki gücünüde kullanarak Savaş'a seçtiğinin faturasını çıkartıyor.  Rezzan'ın bu girişimiyle, zaten zayıf olan anne oğul arasında ki bağın tamamen kopma durumuna gelmesine sebep oluyor. Ayşen'i artık bütünüyle kaybettiğini anlayan Fatih bir yandan karşılıksız kalan aşkı için acı çekerken diğer taraftanda Savaş'ın niyetinin kötü olduğuna inanmaktadır. 

Rezzan Bugünün Saraylısı yeni bölümde kıskançlıktan çıldıran Neslihan'ı kendi oyunları içine katmaya çalışır. Neslihanın gözü artık hiçbir şeyi görmez durumdadır.  Bu evliliği durdurmaktan başka çaresi yoktur. Rezzan'ın öğrendiği büyük sır Savaş ve Ayşen aşkı yeni bir sınava girecektir. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

kurtlar vadisi pusu yeni bölüm 239. bölüm...
kurtlar vadisi pusu yeni bölüm 239. bölüm fragmanı izle, kvp yeni bölüm fragmanı izle. Kurtlar Vadisi...

Haberi Oku