DİZİ FRAGMANLARI:
Kaçak en yeni son bölüm 18. Bölüm Fragmanı yine tek parça izle
 ATV Kanalında, Kaçak Fragmanı İzle Başrolünde Kurtlar Vadisi Pusu'nun Mematisi olarak tanıdığımız Gürkan Uygun'un bulunduğu Dizi 18. bölüm tıkla izle. Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.Haber01.com Kaçak 18. bölüm fragmanı izle. dizi izle. Kaçak 18. bölüm fragmanı izle. Kaçak 18. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız. Merakla beklenen Kaçak 18. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kaçak 18. yeni bölümü ve tüm soruların cevabı...

KAÇAK - (2) 18. Bölüm Özeti 11 Şubat 2014, Salı 20:00

Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.

Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor.

KAÇAK - 18. Bölüm Özeti 11 Şubat 2014, Salı 20:00

Merve, camdan aşağı düşen ve hareketsiz yatan Serhat ve Ertan'ın yanına koşar. Dadaylı'nın yardımıyla Serhat'ı arabayla Merve'nin tanıdığı hastaneye götürürler. Serhat'ı yalnız bırakmak istemeyen Merve, hastaneden sonra Serhatların yaşadığı yere gelir. Serhat'a bütün hislerini söyleyen Merve, beklediği karşılığı alamaz ve oğlunu almaya Ertan'ın evine gider.

Nurgül'ün kalbini kazanmak için her yolu deneyen Ertan, amacına ulaşmak üzeredir. Şahingöz'den gelen yeni ipuçları ile Rusyalı'nın sevgilisi Katerina'nın peşine düşen Serhat, Dadaylı ve Nazmi tehlikeli bir oyunun içine girerler.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

kurtlar vadisi pusu yeni bölüm 239. bölüm...
kurtlar vadisi pusu yeni bölüm 239. bölüm fragmanı izle, kvp yeni bölüm fragmanı izle. Kurtlar Vadisi...

Haberi Oku