Youtube Çalıkuşu 16. Bölüm Tek Parça Full HD İzle

Çalıkuşu 16. Bölüm izle,Çalıkuşu 16. Bölüm tek parça izle,Çalıkuşu 16. Bölüm full izle,Çalıkuşu son bölüm izle,Çalıkuşu izle,Çalıkuşu 16. Bölüm 720p hd izle,Çalıkuşu 16. Bölüm Fragmanı, Çalıkuşu 16. Bölüm hd izle,Çalıkuşu 16. Bölüm son bölüm,Çalıkuşu 16. 21 Ocak 2014 izle,

22 Ocak 2014 Çarşamba 18:01
Youtube Çalıkuşu 16. Bölüm Tek Parça Full HD İzle
 Çalıkuşu canlı ve de tek parça donmadan izle linki sitemizde bulunmaktadır. Arkadaşlar Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan Çalıkuşu dizisi her zaman olduğu gibi bu akşam da yine deli dolu geçecek.

 

Feride yol ayrımında

İhanete uğradığını düşünen Feride, Kamran'ın açıklamalarına inanmıyor ve aşkı ile gururu arasında kalıyor.

 

İhanete uğradığını düşünen Feride, Kamran'ın açıklamalarına inanmaz. Yol ayırımındadır. Bir yandan aşkı, diğer yandan gururu.

 

Konaktaki misafirler nişanlıları bekler durur. Gelen olmaz. Ne Feride ne de Kamran görünmez. Seyfettin Bey ve Besime Hanım mahcup ve üzüntülüdür. Kimse, nişanın olmayışına bir anlam veremez. Dedikodular başlar.

 

Besime Hanım, Feride'nin, bu evliliği  zaten en baştan beri istemediğini düşünür. Onu suçlar. Seyfettin Bey ise, bu ayrılığın gerçek sebebini öğrenmek için hem Kamran hem de Feride ile konuşmaya karar verir.

 

Ayrılık acısı Feride'yi çok üzer, hastalanır. Aceleyle hastaneye kaldırılır. Bu kötü haberi alan Kamran, telaşla hastaneye koşar.

Son Bölüm fragmanı izlemek için TIKLAYINIZ


    Yorumlar

    comments powered by Disqus
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Son Yorumlar
Linkler
Arşiv