Youtube Çalıkuşu 18. Bölüm Tek Parça Full HD İzle haberi

Çalıkuşu 18. Bölüm izle,Çalıkuşu 18. Bölüm tek parça izle,Çalıkuşu 18. Bölüm full izle,Çalıkuşu son bölüm izle,Çalıkuşu izle,Çalıkuşu 18. Bölüm 720p hd izle,Çalıkuşu 18. Bölüm Fragmanı, Çalıkuşu 18. Bölüm hd izle,Çalıkuşu 18. Bölüm son bölüm,Çalıkuşu 18. 4 Şubat 2014 izle, Çalıkuşu 18. bölüm izle, Çalıkuşu son bölüm izle, Çalıkuşu yeni bölüm izle, Çalıkuşu tek parça izle, Çalıkuşu full izle, Çalıkuşu canlı izle, Çalıkuşu Kanal D izle, Çalıkuşu 18. bölüm fragmanı izle, 4 Şubat 2014 Salı, Çalıkuşu 18. bölüm İzle Full Tek Parça HD İzle, Çalıkuşu tek parça HD izle, Çalıkuşu son bölüm Full Tek Parça HD Seyret, KANAL D dizi izle, 4 Şubat 2014 yayınlanan Çalıkuşu 18. bölüm 720p tek parça tek part full hd izle

05 Şubat 2014 Çarşamba 00:55
Youtube Çalıkuşu 18. Bölüm Tek Parça Full HD İzle haberi
 Çalıkuşu canlı ve de tek parça donmadan izle linki sitemizde bulunmaktadır. Arkadaşlar Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan Çalıkuşu dizisi her zaman olduğu gibi bu akşam da yine deli dolu geçecek.

 

Feride tehlikede!

Selim, Feride’yi zorla kaçırarak bilinmeyen bir yere götürüyor.

 

Feride ile Kamran'ın zor aşklarının üstüne yeniden gölge düşer. Kendini kaybedip konağı basan Selim'in tek bir amacı vardır; Feride... Evin erkeklerinin olmadığı bu anlarda, evdeki kadınlar bu saldırıyla başa çıkamazlar. Selim, Feride'yi zorla kaçırarak bilinmeyen bir yere götürür. Bu karmaşa sırasında Necmiye, vurularak yaralanır. Olanlara tanık olan çaresiz Besime Hanım kendini kaybeder.

 

Müjgan, bu kötü haberi Kamran'a yetiştirir. Feride'nin kaçırılmasını polisten gizleyen Kamran, Selim'i kendisi cezalandırmak ister. Yusuf'la birlikte ikisini aramaya başlarlar. Küçük bir bilgi onları ''Dilencilerin Hanı"na' götürür.

 

Feride çaresizlikle kurtarılmayı bekler. Dualar eder. Yalvarır. Selim, merhamet etmez. Ya evlenecektir ya da ölüme yürüyeceklerdir birlikte. Hayat artık, bir ipin ve bir namlunun ucundadır.

Son Bölüm fragmanı izlemek için TIKLAYINIZ

Yapım: Tims Production

Yapımcı: Timur Savcı

Yönetmen: Çağan Irmak- Doğan Ümit Karaca

Genel Koordinatör: İlkay Doğan

Senarist: Sevgi Yılmaz

Görüntü Yönetmeni: Veysel Tekşahin

Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Çamur

Kostüm Tasarım: Serdar Başbuğ

Müzik: Aytekin Ataş

Eser: Reşat Nuri Güntekin

Jenerik Müziği: Esin Engin

Oyuncular: Burak Özçivit (Kamran),  Fahriye Evcen (Feride), Mehmet Özgür (Seyfettin), Elif İskender (Besime), Ebru Helvacıoğlu (Necmiye), Deniz Celiloğlu (Selim), Begüm Kütük Yaşaroğlu (Neriman), Pınar Çağlar Gençtürk (Münevver), Alptekin Serdengeçti (Levent), Güneş Hayat (Gülmisal Kalfa), Hülya Gülşen (Dilber Kalfa), Elif Sümbül (Sütlü Nuriye), Su Kutlu (Mişel), Ege Kökenli (Mari), Aslı İçözü (Sör Aleksi), Makbule Kurtlıyan (Sör Matild), Fehmi Karaaslan (Nizamettin), Yeşim Koçak (Güzide), Aliye Mutlu (Katina), Serkan Bilgi (Çarşaf Maruf), Esra Kılıç (Felike), Nesli Yılmaz (Nebibe), Sahra Verer (Nadide), Nurcan Şirin (Muzaffer), Erol Aydın (Arabacı Cumali), Ferhan Şensoy (Kristiyan Valez),  Zuhal Yunga (Sör Süperiyör), Melissa Giz Cengiz (Feride 18.Dönem), Ceren Arslan (Necmiye 18.Dönem), Tarık Bayrak (Kamran 18.Dönem), Nehir Çağla Yaşar (Feride 2.dönem), Batuhan Sert (Kamran 2. Dönem), Ceren Apaydın (Necmiye 2. Dönem)

    Yorumlar

    comments powered by Disqus
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
Arşiv