Rüyada yılan görme ne anlama geliyor? Diyannet rüya tabirleri - Rüyada yılan görme ne anlama geliyor)
Rüyada yılan görme, rüyada yılan görme ne anlama geliyor, rüyada yılan görmeyi nasıl yorumlamalı, rüyada yılan görme neye işaret, rüyada yılan görme diyannet yorumu, rüyada yılan görme islami yorum, rüya tabirleri, rüya...

Rüyada yılan görmek, farklı yorumları olan rüyalar arasındadır. Rüya sahibi için bir düşmanı anlatan yılan, farkında olduğunuz ya da olmadığınız düşmanların varlığını görmenizi sağlar. Düşmanınız kendini gizleyen, sizden menfaat elde etmeye çalışan biridir.
Rüyada Yılan Görmek

Bazı yorumculara göre bu rüyalar hayra yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin maddi açıdan yükseleceği, aile yaşantısında yenilikler olacağını anlatır. Aileye yeni bir çocuk katılabilir, evlilik yolunda adım atabilirsiniz.

Rüyada görülen yılanların türüne göre yorum yapılmaktadır. Rüyada görülen yılan zehirsiz ise, bol miktarda altına kavuşacağınızı, arkanızdan gelen yılan düşmanınızın sizi hileyle alt etmeye çalıştığını, kara yılan görmek ev ve eşya satın alacağınızı, su yılanı görmek ise serveti olan ya da mevki sahibi birisiyle bir arkadaşlığa başlayacağınızı anlatır. Rüyada siyah bir yılan görmek son derece tehlikeli ve güçlü bir düşmana, beyaz bir yılan size zararı dokunamayacak kadar güçsüz bir düşmanınız olduğunu anlatır. Gördüğünüz yılan altın ya da gümüş gibi bir metalden ise hayırlı işlere boğulacağınızı, çevrenizde hayır işleriyle meşgul olan dostlar edineceğinizi anlatır.

Rüyada yeşil renkli bir yılan sizin inancı olan bir kişiyi temsil eder. Zayıf inanca sahip olan kişiyle bir arada olacağınız ve bundan etkileneceğiniz anlamını taşır. Son derece dikkatli olmanız gerekir. Sizde aynı konuma gelebilirsiniz. Engerek yılanı ve kobra yılanı görmek tehlikeli düşmanla yorumlanır. Boa yılanı ise karanlık günleri, sıkıntıları anlatır. Sizin için üzüntü ve elem dolu günlerin başlangıcını anlatmaktadır. Gördüğünüz yılan ne çeşit olursa olsun, pençeleri ya da tırnakları varsa, düşmanlarınız bütün kötülükleri yapmaya hazır, kinini sizin kötülüğünüz için kullanmaktadır.

Rüyada küçük bir yılan görmek düşmanınızın sizin kadar güçlü olmadığını, büyük yılan ise sizden daha azametli ve güçlü düşmanı anlatır. Uçan bir yılan görmek sıkıntıların biteceğine delalet eder. Sorunlarınız çözülecek, gelen haberlerle mutlu olacak ve sevineceksiniz. Düşmanınız size zarar veremeden uzaklaşmak zorunda kalacaktır. Rüyada görülen yılanın uzun ve iri olması halinde korku duyduğunuz, rahatsız olduğunuz şeylerle yüzleşeceğiniz anlamını taşımaktadır. Ailenizden olan bir kişinin size karşı beslediği düşmanlığı anlatan bir rüya olarak kabul edilir. Bu düşman komşularınız arasından bile olabilir.

Rüyada görülen yılanla boğuşmak, size kötülüğü dokunacak kişinin varlığını, çevrenizde sizden hoşlanmayan kişilerin olduğunu anlatır. Rüyada görülen yılanı öldürmeniz düşmanlarınıza galip geleceğinizi anlatır. Yılanı öldürmek bazı hallerde bir evliliği işaret eder. Korku duymadan yılana dokunmanız aşk hayatınızda ya da iş yaşamınızda mutluluk dolu günlere adım atacağınızı anlatır. Öldürdüğünüz yılanı parçalamanız yendiğiniz düşmanların mallarına el koyacağınızı anlatır. Rüyanızda vücudunuzdan çıkan bir yılan görmek akrabalardan görülecek bir kötülüğü anlatır. Bu kişinin yakınlarınızda olduğunu anlamalısınız.

Bir dostunuz, bir arkadaşınız, bir akrabanız size bu kötülüğü yapabilir. Yılanın ağzınızdan çıkması halinde kendi söylediklerinizle zor duruma düşeceğinizi anlatan bir rüyadır. Ağzınızdan çıkan sözlere her zaman dikkat etmelisiniz. Sizler için iyi sayılacak sözler, başkaları için kırıcı olabilir. Konuşacaklarınızı önceden tartarak ağzınızdan çıkarmalısınız. Sadece kendinizi değil, başkalarını da düşünmelisiniz. Ağzından çıkan yılanın toprağa girdiğini gören kişi için, bu rüya vefat edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Yılan dışarıdan ağzınıza girerse, bilginizin artacağını düşünebilirsiniz. Eğitim seviyeniz yükselebilir, kurslara gidebilir ve kendinizi keşfedebilirsiniz.

Rüyada kolunuzda ya da yakanızda küçük bir yılan gördüyseniz faydasını göreceğiniz azda olsa bir paraya kavuşacaksınız. Göbeğiniz ya da kulağınızdan çıkan bir yılan, ailenizde gizli bir düşmanınız olduğunu, burun ya da göğüsten çıkan yılan çocuğunuzun size kızdığını anlatır. Koynunuzdan çıkan yılan erkek çocuğunun kızgınlığını, başınızın üstünden çıkan yılan devlet işlerinizin olumlu olarak sonuçlanacağını, mahkemeleri kazanacağınızı işaret eden rüyalardır.

Rüyada evde yılan gören kişi ev halkından bir düşmanlık yaşayacaktır. Bu bir tartışma olabileceği gibi, sadece canınızın sıkılacağı bir davranış bile olabilir. Yılanlardan korkmayan birileri evin içindeyse, ailenizde günaha meyilli kişilerin varlığına yorumlanır. Gördüğünüz ev sizin değilse akrabalar arasından düşmanınız bulunmuyor demektir. Kendi yatağınızda bir yılan öldürürseniz bu vefatınız anlamını taşıyacaktır.

Rüyada çok sayıda yılan görmek, düşmanların çokluğuyla ve yakın çevresinden göreceği zararla açıklanmaktadır. Gördüğünüz yılandan korkmanız düşmanlarınızdan zarar görmeyeceğiniz anlamını taşımaktadır. Yılandan korkmazsanız sıkıntılarınız olacaktır. Rüyada gördüğünüz yılanla konuşmak düşmanınızın size kötülük yapmaktan vazgeçeceğini anlatır. Konuşmalar tatsız bile olsa düşmanınızla yapacağınız tartışmadan sonra artık size kötülük yapmayacaktır.

Rüyada yılanı beslemek rüya sahibinin yaşamında olumlu gelişmeler olacağını anlatır. Aşk yaşamı, iş yaşamı ve aile yaşamında ummadığınız değişimler olacaktır. Yılan tarafından ısırılmak düşmanlarınızdan göreceğiniz zararın büyüklüğünü anlatır. Rüyada çiğ yılan eti yemek haklarınızın düşmanlar tarafından gasp edileceğini, pişmiş yılan eti yemek haklarınızı düşmanlardan geri almak olarak tanımlanır. Yılan tarafından zehirlenmek düşmanlardan görülecek zarara, zehirlenip ölmek düşmanınız tarafından öldürüleceğinizi anlatır. Rüyada ölü bir yılan görmek, düşmanlarınızdan zahmetsizce kurtulacağınızı anlatır.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.