Aramızda Kalsın Yeni BÖLÜM 16. Bölüm Tek Parça Full HD İzle haberi

Aramızda Kalsın Son Bölüm izle, 9 Ocak 2014 Aramızda Kalsın bu Akşam ekranlarda! Yeni Bölümleri İle devam edeceği Aramızda Kalsın bugün neler olacak? İşte yeni bölüm karşınızda! Aramızda Kalsın Bugünkü yayını izle Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle - Aramızda Kalsın 16. Bölüm İzle Star Tv haberi, Aramızda Kalsın yeni bölüm fragmanı izle, Aramızda Kalsın son bölümde neler yaşandı?Dizinin özetinde biraz bahsedelim, İşte detaylar...

03 Şubat 2014 Pazartesi 16:23
Aramızda Kalsın Yeni BÖLÜM 16. Bölüm Tek Parça Full HD İzle haberi

 Aramızda Kalsın 9 Ocak, 9 Ocak 2014 Aramızda Kalsın bugün ekranlarda! Yeni Bölümleri İle devam edeceği Aramızda Kalsın bugün neler olacak? İşte yeni bölüm karşınızda! Aramızda Kalsın Bugünkü yayını izle Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle - Aramızda Kalsın 16. Bölüm İzle Star Tv haberi, Aramızda Kalsın yeni bölüm fragmanı izle, Aramızda Kalsın son bölümde neler yaşandı?Dizinin özetinde biraz bahsedelim, İşte detaylar...

Emanet!

 

Celepoğlu ailesinde ipler geriliyor!

Emaneti öğrenen Civan ablası ve eniştesinin karşısına dikilir. Celepoğlu ailesinde ipler bir kez daha gerilecek, Bahattin çok önemli bir karar almak zorunda kalacaktır.

Olan bitenden habersiz Yadigar’sa, Civan’ı çok mutlu edecek bir sürpriz hazırlamıştır.

Bahattin ve Civan kendi planını uygulamaya koyarken, Yadigar akşamki sürprize hazırlanmaktadır.

Kız isteme krizi... Ceylan mı, Arife mi?

Bu arada eve bomba gibi bir haber düşer. Eğin’in tanınmış ailelerinden biri kız istemeye geleceğini söyler. Fakat hangi kız için olduğunu bildirmezler. Bekar kız konusunda şanslı olan Celepoğlu ailesi tahmin yürütmeye başlar: Ceylan mı, Arife mi?

Fakat sonuç hepsini şaşırtır.

Ali ve Mahir kızlardan birinin isteneceğini öğrenmiştir. Kim olduğunu bulmaya çalışan Mahir’in her zamanki gibi parlak bir fikri vardır.

 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ    Yorumlar

    comments powered by Disqus
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
Arşiv