Kaynana Gelin Seda'ya Gelin Son Bölüm İzle 8 Ocak Ful Tek Parç İzle (Kanal D HD) Yine izle haberi

Seda Sayan Yeni Proğram’ıyla Sevenleri İle Buluşuyor Kanal D’de Canlı izle. Gündüz kuşağı yarışma programı olan "Kaynana Gelin Seda'ya Gelin" ile 8 Ocak'ta Kanal D'de aynı saatinde başlıyor Ful Hd izle.haber01.com Gelinlerin kaynanalarıyla yarışacağı, yarıştıkça da damatları zora sokacağı ödüllerle dolu eğlenceli bir yarışma. Bugün’de tüm hızıyla devam ediyor.8 Ocak Kanal D ekranlarında Seyircisinin Karşısına Bomba Gibi bölümleri ile gülmeye güldürmeye eylendirmeye hayata tat katmaya geliyor,kesintisiz tekrar izle.

03 Şubat 2014 Pazartesi 16:23
Kaynana Gelin Seda'ya Gelin Son Bölüm İzle 8 Ocak Ful Tek Parç İzle (Kanal D HD) Yine izle haberi

  

Seda Sayan Yeni Proğram’ıyla Sevenleri İle Buluşuyor Kanal D’de Canlı izle. Gündüz kuşağı yarışma programı olan "Kaynana Gelin Seda'ya Gelin" ile 8 Ocak'ta Kanal D'de aynı saatinde başlıyor Ful Hd izle.haber01.com  Gelinlerin kaynanalarıyla yarışacağı, yarıştıkça da damatları zora sokacağı ödüllerle dolu eğlenceli bir yarışma. Bugün’de tüm hızıyla devam ediyor.8 Ocak Kanal D ekranlarında Seyircisinin Karşısına Bomba Gibi bölümleri ile gülmeye güldürmeye eylendirmeye hayata tat katmaya geliyor,kesintisiz tekrar izle.

“Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”, 8 Ocak başlıyor!

Seda Sayan’ın yeni programı “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”, 8 Ocak günü Kanal D’de başlıyor!

Hafta içi her gün ve saat 12.15’te ekrana gelecek olan “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” canlı olarak yayınlanacak.

“Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” de neler olacak? “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”, gelinlerin kaynanalarıyla yarışacakları, yarıştıkça da damatları zora sokacakları, ödüllerle dolu eğlenceli bir yarışma programı. 

Gündüz kuşağı yarışma programı olan "Kaynana Gelin Seda'ya Gelin" ile Aralık'ta Kanal D'de başlıyor. Gelinlerin kaynanalarıyla yarışacağı, yarıştıkça da damatları zora sokacağı ödüllerle dolu eğlenceli bir yarışma.Aralık Ayında Kanal D ekranlarında Seyircisinin Karşısına Bomba Gibi bölümleri ile çıkmaya ve reyting rekorları kırmaya aday yarışma.

    Kaynana Gelin Seda'ya Gelin

    Seda Sayan, yepyeni gündüz kuşağı yarışma programı olan "Kaynana Gelin Seda'ya Gelin" ile Aralık'ta Kanal D'de başlıyor...

    Kaynana Gelin, Seda’ya Gelin gelinlerin kaynanalarıyla yarışacağı, yarıştıkça da damatları zora sokacağı ödüllerle dolu eğlenceli bir yarışma…

    Hafta içi her gün gündüz kuşağında Kanal D ekranlarına gelecek olan yarışmada, rekabeti olduğu kadar yarışmayı ve eğlenmeyi seven her gelin-damat-kaynanaya yer var.

    Seda Sayan’ın dillere destan ödül yağmurundan nasibini alacak olan gelin ve kaynanalar, ev işlerinde maharetlerini gösterirken gülmeye doyamayacağınız pek çok hareketli oyunu da birbirine karşı oynuyor olacaklar.

    Canlı orkestrası, Türk gelenek ve alışkanlıklarından oluşan yürek hoplatacak oyunları, eğlencesi, kahkahası ve bitmez gelin kaynana çekişmesiyle Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Aralık'ta Kanal D’de

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

     Yorumlar

    comments powered by Disqus
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
Arşiv