Tuba Büyüküstün Yeni Filmleriyle Bomba Gibi Geliyor!
Özellikle Arap coğrafyasında büyük bir kitlesi olan Tuba Büyüküstün, art arda gelecek filmlerle yine fırtına gibi esecek. Dizileriyle yakaladığı şöhreti Türkiye sınırlarını aşan Tuba Büyüküstün, rol aldığı 2 sinema filmiyle adından sıkça söz ettirecek.

Bu­gü­ne ka­dar rol al­dı­ğı di­zi­le­riy­le Or­ta­do­ğu, Bal­kan­lar, Av­ru­pa ve Gü­ney Ame­ri­ka­’da ha­tı­rı sa­yı­lır bir hay­ran kit­le­si­ne sa­hip olan Tu­ba Bü­yü­küs­tün, şim­di de be­yaz­per­de­de fır­tı­na­lar es­tir­me­ye ha­zır­la­nı­yor. Ba­şa­rı­lı oyun­cu­nun rol al­dı­ğı iki si­ne­ma fil­mi art ar­da viz­yo­na gi­re­cek.

Eşiyle başrolü paylaştı

Bu film­ler­den il­ki baş­ro­lü­nü eşi Onur Say­la­k’­la pay­laş­tı­ğı Öz­can Al­pe­r’­in yö­net­ti­ği ‘Rüz­ga­rın Ha­tı­ra­la­rı­.’ Çe­kim­le­ri Ba­tu­m’­da ger­çek­le­şen film, II. Dün­ya Sa­va­şı­’nın son gün­le­rin­de, mu­ha­lif şai­rin Tür­ki­ye­’den ka­çı­şı­nı, Ka­ra­de­niz or­man­la­rın­da­ki Sov­yet Gür­cis­tan sı­nı­rı­na olan yol­cu­lu­ğu­nu ve sür­gün ha­ya­tı­nı an­la­tı­yor. Film, son­ba­har­da viz­yo­na gi­re­cek.

Moda  tasarımcısını oynuyor

Bü­yü­küs­tü­n’­ün viz­yo­na gi­re­cek di­ğer fil­mi ise bir moda tasaırmcısını canlandırdığı, Irak­lı yö­net­men Hi­ner Sa­le­em’­in yö­net­ti­ği ‘Dar Elbise’ olacak. Büyüküstün, ey­lül ayın­da viz­yon­da ola­cak filminde Ca­ner Cin­do­ruk ve Ha­zar Er­güç­lü ile başrolü paylaşacak. 

KAYNAK: İntersinema.com
Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.