GÜNCEL Haberleri Tümü

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN 04/01/2014 Sayısal Loto Sonuçları

 04 Ocak 2014 Cumartesi günü Milli Piyango idaresi tarafından düzenlenen Sayısal loto çekiliş sonuçlarını öğrenmek için doğru adrestesiniz. Bu akşam yapılan çekilişte şanslı numaralar hangileri, kime çıktı ne kadar para verdi gibi detayların hepsine haber01.com farkıyla sahip olacaksınız.

 

Sayısal Loto  çekilişi yapılıp numaralar blli olduğu andan itibaren haber01.com’da online olarak yayınlanacağından sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek sürekli olarak takip edebilirsiniz. Sonuçlara ulaşabilmek için tek yapmanız gereken linke tıklayıp tarihi kontrol ettikten sonra sonuçlara bakmak. Şimdiden bütün oynayan arkadaşlara bol şans diliyoruz.

 

1 ile 49 rakamları arasından seçeceğiniz 6 rakamın seçilmesi ile resmi oyun bayilerinden oynanarak gerçekleştirilir. 6 rakamı seçtikten sonra çekilişi bekleyerek oynanan Sayısal Loto noter huzurunda yapılan çekilişin ardından şanslı 6 rakamın açıklanması ile ikramiyenin sahiplerini bulmasını sağlar.

 

Sayısal Loto Sonuçları İçin  TIKLAYINIZ

 

Sayısal Loto hakkında

 

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 2, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

 

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

 

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz