Kedicik Tülay Kumaşçı, IŞİD'in nasıl yok edilebileceğini açıkladı

Tarih: 2015-08-13 18:26:22

Adnan Oktar'ın kedicikerinden olan Tülay Kumaşçı, IŞİD'in nasıl durdurulacağını açıkladı. Tülay Kumaşçı IŞİD'i nasıl duruduracak, Tülay Kumaşçı IŞİD'i nasıl durduracağını açıkladı, Tülay Kumaşçı IŞİD'i nasıl darbe vuracak, Tülay Kumaşçı, IŞİD, Adnan Oktar, Tülay Kumaşçı IŞİD'i nasıl durduracağını açıkladı.
Adnan Oktar'ın takipçilerinden Tülay Kumaşçı'ya göre IŞİD'i Mehdi durduracak. Mehdi'nin IŞİD'i kan akıtmalarını durdurmayı emredeceğini iddia eden kedicik, "IŞİD de kayıtsız şartsız Mehdi’ye itaat edecek adeta kuzu gibi olacak." diye yazdı.

Dini kitaplar ve evrim teorisi karşıtı iddiaları içeren bazı yayınlar basan, bu yönde etkinlikler düzenleyen Bilim Araştırma Vakfı’nın onursal başkanı, Adnan Oktar’ın, kamuoyunda ‘kedicik’ olarak anılan takipçilerinden Tülay Kumaşçı, IŞİD'in nasıl etkisizleştirileceğini anlattı.

"IŞİD'i kim durduracak" başlıklı yazı kaleme alan Kumaşçı, yazısını Twitter'da paylaştı. Kumaşçı herkesin merak ettiği soruya böyle yanıt veriyor:

MEHDİ'NİN ÇAĞRISIYLA IŞİD KUZU GİBİ OLACAK

"Şu an IŞİD biz İmam Mehdi’nin talebeleriyiz iddiasıyla ortaya çıktı. Ancak İslam’ın şefkat ve merhamet özellikleri yerine bağnaz sistemin etkisiyle vahşet ve kan akıtmanın makbul olduğunu düşünüyor. Ortadoğu halkların ezilmişliklerine bir tepki olarak ortaya çıkan IŞİD kana kanla cevap verme yolunu seçiyor. Oysa Kuran ahlakını temel alan şefkat, merhamet, barış ve sevgi değerlerini öne çıkarmaları, Kuran’ın ‘Dinde zorlama yoktur’ hükmü uyarınca hareket etmeleri gerekiyor.
Dünya devletleri IŞİD gerçeğinin sadece bombalamayla ortadan kaldırılabileceğini düşünüyor ki bu çok yanlış. Çünkü IŞİD bir inanç ve bir ideoloji temeli üzerine kurulmuş. Bu yüzden ancak kendilerine yaptıklarının yanlışlığı anlatıldığında bu eylemlerinden vazgeçebilirler.

Sonuçta IŞİD Peygamber efendimizin de bildirdiği gibi sadece Mehdi’nin sözünü dinleyecek. Mehdi kendilerini Kuran’a çağıracak ve kan akıtmalarını durdurmayı emredecek. IŞİD de kayıtsız şartsız Mehdi’ye itaat edecek adeta kuzu gibi olacak.
Birçok İslam alimi bu gerçeği bildikleri halde gizliyor, IŞİD’in Mehdi’nin zuhurunun önemli bir alameti olduğunu söylemiyor. Peygamberimiz (sav)’in Mehdi’nin gelişi ile ilgili söylediği yüzlerce alamet gerçekleşti. Mehdi geldi, biz de bir an önce zuhur etmesi için dua ediyoruz..."Yorumlar

makarıos :

mehtınıze cakayım emı

Esat :

Adnan Oktar neden durduramıyor. Sizler ona biat ediyorsunuz. O da kendini çok bilmiş görüyor. Ama yok siz. Zevki sefadan vazgeçilmez insanlarsınız. Ancak pkk yi kötülersiniz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.