MAGAZIN:
Birce Akalay Ve Sarp Levendoğlu Evlendi Mi!
 Küçük Ağa dizisinde boşanmış bir çifti canlandıran Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay, evlendiler. Sosyal medyada ilişki durumlarını evli olarak değiştiren çift Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay, kafaları karıştırdı. Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay evlendi...

 

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Küçük Ağa'da boşanmış bir çifti canlandıran Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay evlendi. Facebook sayfalarından ilişkilerini evli olarak değiştiren Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay herkesi şaşırttı. Dizide boşandılar gerçekte evlendiler!


SARP LEVENDOĞLU İLE BİRCE AKALAY EVLENDİ

Beğeniyle izlenen Küçük Ağa dizisinde boşanmış bir çifti canlandıran Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay, facebook hesaplarında ilişki durumunu evli olarak değiştirdi. 

Takipçilerinden biri Birce Akalay'a, "Gerçekten evlendiniz mi?" diye sordu. Birce Akalay ise bu soruya şöyle yanıt verdi: Hayat sadece kağıt üzerindeki evliliği kucaklamaz. Evli hisseden, yaşayan güzel kalpleri ruhları da kucaklar, sever, sarmalar, korur. Sevgi her daim yürekte olsun yeter. Hepinizi çok öpüyorum.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gupse Özay ile Barış Arduç Ayrılıyor Mu?
1 yıldır ilişkileri devam eden Gupse Özay ile Barış Arduç arasında sular durulmuyor. Gupse Özay ile Barış...

Haberi Oku