Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star yarışmasında yarışmacılar aileleriyle vakit geçirebilecekleri muhteşem ödül için yarıştışar. Türkiye'den gelen aile bireylerile 1 er saat yemek yeme şansı için yarışan takımlardan kazanan ise ünlüler takımı oldu.

Dün akşam Survivor All Star’da Acun tarihin en büyük ödülünü yarışmacılara sunmuş ve kazanan taraf Ünlüler olmuştu. Ünlüler ailelerinden en sevdikleri kişiyle özlem giderdi. En göze çarpan ise Hakan Hatipoğlu'nun eşi Gizem’in gelişiydi. Hakan eşi Gizem’e sarılarak ağladı, gözyaşı döktü. Ancak Gizem’e bir mesaj verdi ki herkes anladı. İşte Hakan’ın Gizem’e ima yoluyla mesajı…

Survivor All Star’da kavuşma anları ve konuşmaları izleyicilere de duygulu anlar yaşattı. Hakan'ın eşi Gizem'le yaptığı konuşma ise en çok dikkat çeken buluşma olmuştu.

Çünkü Survivor Hakan, eşi Gizem'e bebek istediğini 77 milyon önünde ima etti. Gizem Hakan’a ‘Sen gittikten sonra ev bomboş oldu’ deyince Hakan da patlattı bombayı. Hakan Hatipoğlu “Dönüşte dolduracağız evi artık. Eve eve biraz neşe lazım. Daha da neşe lazım. Umarım sen bu mesajı almışsındır benden” diyerek ima yoluyla bebek istediğini belli etti.

Gizem ve Hakan'ın birbirlerine bebek sözü vermesi olarak anlaşıldı bu diyalog.

İŞTE O DİYALOG