YAŞAM:
Çin Takvimi 2014, 2014 yılı Çin Takvimi
 ÇinHalk (ULUS)ı çin takvimi üstünden yapılan hesaplamaların yüzde doksan – doksan beş nispetinde muvaffak olduğunu ileri sürselerde çin takvimine göre cinsiyet belirleme yönteminin herhangi bir bilimsel yada tıbbi geçerliğe sahip değildir .
Çin takvimi belirli aylarda ilişki yaşayan yada tam doğru terimiyle Yumurtası döllenen bayanların bulundukları yaş itibariyle sahip olacakları çocuğun cinsiyetinin tespit edilmesidir . 
Çin takvimine göre mesela yirmi altı yaşındaki anne adayı Haziran ayında hamile kalmışsa doğacak çocuk kızdır ,Temmuzda ise erkek beklenmelidir .Bazı anneler ayrıca geriye dönük şekilde doğum yaptıktan daha sonra bebeklerinin cinsiyetini çin takvimi yardımıyla buluyorlar ve bir tür sağlamada yapabiliyorlar , bu metodun başarısını aralarında değerlendiriyorlar . 
Çin takvimini kullanmak yada kullanmamak sizin sorumluluğunuzdadır , yukarıda da söylediğimiz gibi tıbben kanıtlamış bir yöntem değildir.Çin takvimine göre bebek cinsiyeti kafaya takılacak birşey değildir.Kız olsun erkek olsun farketmez;hayırlı,sağlıklı evlatlarınız olsun .
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ayse 12 ay önce

3 kızım var erkek olması için ne yapmam gerekir lütfen yardımcı olun

Misafir Avatar
gunel 12 ay önce

2 tane kizim var 10 cu ayin 21 i 1989 dogumluyum bana yardimci olun

Misafir Avatar
deniz aslan 13 ay önce

Mrh.lar benim 2 tane kızım var 3 coçuğuma kazayla hamile kaldım çin takvimine baktığımda yine kızım çıkıyor ama +1. +2 eklersende oğlan çıkıyor 2 ayın 8 zi 1981doğumluyum bana yardımcı olun

Kalitesiz Anaokulu Malzemeleri Zarar Verir
Kalitesiz anaokulu malzemelerinin zararları nelerdir?

Haberi Oku