YAŞAM:
Kaynana Gelin Seda'ya Gelin Youtube Son Bölüm İzle 14 Şubat Ful Tek Parç İzle (Kanal D HD) Yine izle haberi
 Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Çıkın Çıkın Gelin , Seda’ya Gelin. Kazandırmaya Doymayan Seda Sayan Yeni Proğram’ıyla Sevenleri İle Buluşuyor Kanal D’de Canlı izle. Gündüz kuşağı yarışma programı olan "Kaynana Gelin Seda'ya Gelin" ile 14 Şubat'ta Kanal D'de aynı saatinde başlıyor Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Ful Hd izle. haber01.com Gelinlerin kaynanalarıyla yarışacağı, yarıştıkça da damatları zora sokacağı ödüllerle dolu eğlenceli bir yarışma. Bugün’de tüm hızıyla devam ediyor.14 Şubat Kanal D ekranlarında Seyircisinin Karşısına Bomba Gibi bölümleri ile gülmeye güldürmeye eylendirmeye hayata tat katmaya geliyor, kesintisiz tekrar izle.

“Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”, 14 Şubat başlıyor!

Seda Sayan’ın yeni programı “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”, 14 Şubat günü Kanal D’de başlıyor!

Hafta içi her gün ve saat 14.20’te ekrana gelecek olan “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” canlı olarak yayınlanacak.

“Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” de neler olacak? “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”, gelinlerin kaynanalarıyla yarışacakları, yarıştıkça da damatları zora sokacakları, ödüllerle dolu eğlenceli bir yarışma programı. 

Gündüz kuşağı yarışma programı olan "Kaynana Gelin Seda'ya Gelin" ile Aralık'ta Kanal D'de başlıyor. Gelinlerin kaynanalarıyla yarışacağı, yarıştıkça da damatları zora sokacağı ödüllerle dolu eğlenceli bir yarışma.Aralık Ayında Kanal D ekranlarında Seyircisinin Karşısına Bomba Gibi bölümleri ile çıkmaya ve reyting rekorları kırmaya aday yarışma.

    Kaynana Gelin Seda'ya Gelin

    Seda Sayan, yepyeni gündüz kuşağı yarışma programı olan "Kaynana Gelin Seda'ya Gelin" ile Aralık'ta Kanal D'de başlıyor...

    Kaynana Gelin, Seda’ya Gelin gelinlerin kaynanalarıyla yarışacağı, yarıştıkça da damatları zora sokacağı ödüllerle dolu eğlenceli bir yarışma…

    Hafta içi her gün gündüz kuşağında Kanal D ekranlarına gelecek olan yarışmada, rekabeti olduğu kadar yarışmayı ve eğlenmeyi seven her gelin-damat-kaynanaya yer var.

    Seda Sayan’ın dillere destan ödül yağmurundan nasibini alacak olan gelin ve kaynanalar, ev işlerinde maharetlerini gösterirken gülmeye doyamayacağınız pek çok hareketli oyunu da birbirine karşı oynuyor olacaklar.

    Canlı orkestrası, Türk gelenek ve alışkanlıklarından oluşan yürek hoplatacak oyunları, eğlencesi, kahkahası ve bitmez gelin kaynana çekişmesiyle Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Aralık'ta Kanal D’de

KANAL D SEDA SAYAN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Güvenli Yolculuk İçin Newell Yolculuk Seti
Newell yolculuk seti sayesinde artık daha rahat ve güvenli bir yolculuk yapabileceksiniz. Newell yolculuk seti...

Haberi Oku