YAŞAM:
Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm İzle 120. Bölüm Tek Parç Ful HD İzle 15 Ocak Star Tv izle haberi
 Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm izle 120. Muhteşem Yüzyıl Yeni bölümde Lehistan Prensesi Özge Ulusoy’u izle, Muhteşem Yüzyıl İmparatorluğun zirve yıllarında yaşanan taht kavgalarını Çarşamba Muhteşem Yüzyıl Şehzadelerin Taht Kavgasını izle Haber01.com 120. Bölüm izle,Yeni 2014 Yılı’nın İlk Bölüm Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm izle Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm canlı izle Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm izle Full hd izle, Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm online izle, Muhteşem Yüzyıl 120. Bölümü ve tüm soruların cevabı..

 

Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl İmparatorluğun zirve yıllarında yaşanan taht kavgalarını Çarşamba Muhteşem Yüzyıl Şehzadelerin Taht Kavgasını izle 120. Bölüm izle,Yeni 2014 Yılı’nın İlk Bölüm Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm izle Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm canlı izle Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm izle Full hd izle, Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm online izle, Muhteşem Yüzyıl 120. Bölümü ve tüm soruların cevabı..

Muhteşem Yüzyıl

Özge Ulusoy Lehistan Prensesi Anna rolü ile diziye konuk oyuncu olarak katılıyor…

Mustafa, her şeye rağmen babasının hayatını kurtarmak için harekete geçiyor. Süleyman ise suikastin arkasında Mustafa’nın olduğundan şüpheleniyor. Lehistan prensesi Anna, saraya geliyor. Piri Reis, Hürrem'e saldırı düzenlemeye karar veriyor. Saldırıda Hürrem icin değerli biri hayatını kaybediyor. Ölürken verdiği sır, Hürrem' i alt üst ediyor. Mustafa ve Bayezit, devleti birlikte yönetmek için anlaşma yapıyor. Bunu öğrenen Hürrem gözünü Selim' e çeviriyor. Süleyman, tüm ordunun gözü önünde hastalığın pençesine düşüyor!

Çevresindeki herkes Mustafa‘yı tahta yürümesi için ikna etmeye çalışır. Mustafa ise babasını kurtarmak için yola çıkar. Son anda yetişen Mustafa’nın suikastten haberdar olması Süleyman’ı şüpheye düşürür.

Lehistan Prensesi Anna ortalığı karıştırıyor!

Lehistan prensesi Anna’nın gelişi, sarayda bir heyecan yaratır. Nurbanu, prensesin Selim’e yakınlığını kıskanır.Ancak prensesin gelişinin başka bir sebebi vardır. Fatma, Elkas’ın dönüşünü sabırsızlıkla beklerken, Elkas Süleyman' ın gözündeki değerini kaybeder.

Hürrem Şehzade Selim’i destekler!

Tahta çıkmak isteyen Selim, bunu yalnız başaramayacağının farkındadır. Annesinin desteğini arkasına almak icin uğraşırken, bir yandan Sokollu'ya yanaşır. Hürrem oğlundaki değişimi şaşkınlıkla izlemektedir.

Mustafa kardeş kanı dökmeyeceğine, Bayezıt da abisi tahta çıktığında yanında olacağına dair söz verir. Bu anlaşmayı öğrenen Hürrem, Selim’i desteklemeye karar verir.

Piri Reis, Mustafa’yı tahta geçirmek için Hürrem’i ortadan kaldırmaya karar verir. Hürrem’e yapılan saldırıda herkes için önemli biri yaralanır. Bu kişinin ölümü Hürrem’den saklanan büyük bir sırrı açığa çıkarır. Hastalığı ilerleyen Süleyman ise ordugahta herkesin önünde yere yığılır.

 

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Güvenli Yolculuk İçin Newell Yolculuk Seti
Newell yolculuk seti sayesinde artık daha rahat ve güvenli bir yolculuk yapabileceksiniz. Newell yolculuk seti...

Haberi Oku