Rüyada öpmek ne anlama geliyor? - Rüyada öpmek diyanet yorumu
Rüyada öpmek ne anlama geliyor, rüyada yabancı bir kadınla öpüşmek ne anlama geliyor, rüyada eşiyle öpüşmek nasıl yorumlanıyor, rüyada yaşlı kadını öpmek ne anlama geliyor, rüyada erkek öpmek ne anlama geliyor, Rüyada anneyi öpmek, Rüyada çocuk öpmek, Rüyada ayak öpmek, Rüyada bebek öpmek, Rüyada bir kadının öpüldüğünün görülmesi, rüya, öpme, öpüşmek diyanet yorumu, rüya tabirleri, diyanet rüya tabirleri....

Rüyada öpmenin görülmüş olması etrafındaki düşmanlara diş geçirmeye ve onlara galip gelmeye işaret edilmektedir. Genç bir erkek veya bayanın öpülmesi sevinçli bir haber almaya, Yaşlı bir kadının öpülmesi geçmişte yaptığı bir hatadan dolayı birinden özür dileme şeklinde yorumlanmaktadır. Bir kadının öpülüyor olması sevdiği insandan ilgi ve şefkat görmediğine ama bu beklenti içerisinde olduğuna işarettir.

Bir kişi sevdiğinin dudaklarından öptüğünü görüyor ise büyük bir paranın geleceği düşünülmektedir. Sevdiğini yanağından ve anlından öpen kişi ise helal para kazanıyordur ve bunu yiyordur. Gösterişli bir kadını öptüğünü gören erkek dul bir bayan ile aynı yatakta yatacaktır. Şeklinde yorumlanmaktadır. Bir hizmetliyi öpmek ise patronu ile sıcak ilişkiler yaşamaya delalet etmektedir. Bir kadının bir erkeği öptüğünü görmesi ve onunla çok samimi olması dünya hayatında gerçekleşmesini çok istediği bir şeyin gerçekleşeceğine haber verir.

Rüya tabirlerinde öpmek ve öpüşmek

Rüyada birini öpmek

Bir erkek süslü bir kadını öptüğünü ve onunla sarmaş dolaş olduğunu görmesi dul bir kadın ile ilişki yaşamaya ve onun mallarından payelenmeye şeklinde yorumlanır. Bir kadını öpmek ve onun ile cinsel münasebette bulunmak sıkı bir dostluğa ve sıkı bir dostluğun yaşanmasına işarettir. Bir kişi rüyasında ölmüş birini öptüğünü görür ise mirasa işarettir. Yani büyük bir miras kapıdadır. Rüyada aile büyüklerinden birinin huzurunda yerin öpüldüğünün görülmesi ise o aile büyüğünün emrinde olunduğunun göstergesidir. Bir büyüğün yanağının öpüldüğünün görülmesi ikram da bulunmaktır. Rüyada bir ölünün şiddetli bir biçimde öpülmesi ise o kişiye hayır ve dua olarak yorumlanmaktadır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada birinin öpülüyor olarak görülmesi başarıya, menfaate ve hayra delalet etmektedir.
Rüyada dudaktan öpmek

Rüyada dudaktan öptüğünüz kişi eşiniz ise bu ilişkinin hayırlı ve güzel bir biçimde ilerleyeceğinin ve mutlu zaman geçirileceğinin işaretidir. Eğer eşiniz ile olan münasebetleriniz kötü ise iyi bir hale bürünecektir. Eğer rüyada dudaktan öptüğünüz kişi yabancı biri ise bu menfaate ve birinden faydalanmaya işarettir. Aynı şekilde rüyada yabancı bir kişi tarafından dudaktan öpülen kişi manevi bir boşluktadır. Kendisini yalnız hissetmektedir. Bu amaçla tutunacak bir dal aramaktadır. Uzun süreli öpüştüğünün görülmesi bol rızka ve mala işaret edilmektedir.
Rüyada sevgiliyi öpmek

Kişi rüyada sevdiğini öptüğünü görüyor ise bu uzun soluklu ve mutlu bir evliliğin yaşanacağına işaret edilmektedir. Uzun süre ve şehvetle öpmek malların artmasına ve zengin olmaya yorumlanmaktadır. Kişi sevgiliyi yanaktan öpüyor ise bu kişinin ömrü uzun olacaktır ve sağlıklı bir biçimde uzun yıllar yaşayacaktır. Kişi sevdiğini anlından öpüyor ise bu ayrılığa işarettir. Kişi sevdiği kişinin elinden öpüyor ise bu uyumlu ve kaliteli bir yaşamın göstergesidir.
Rüyada ölü öpmek

Rüyada ölmüş olan birini istek ve arzu ile öpmek ölünün amelinin iyi olduğuna ve acı çekmediğine işarettir. Rüyada tanımadığı birinin kendisini öptüğünü görmek ise hiç beklemediği bir yerden gelecek yardıma işaret edilmektedir. Eğer tanıdığı bir ölünün kendisini öptüğünü görür ise o kişinin mirasından veya tanıdığı kişiden gelecek paraya yorumlanmaktadır. Rüyada ölünün öpülmüş olması genel itibarı ile hayırlı işlerin olması ve ölünün amelinin temiz olması ile alakalıdır. Bu anlamda rüyada ölü gören kişi için iyi şeylerden bahsedilmektedir.
Rüyada erkek öpmek

Bir kadının rüyada erkek ile öpüşme halinde olması ve cinsel münasebetini sürdürmesi o kişinin hayatta istediği bir amaca ulaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer bu kişi ile sarmaş dolaş ise bu kişiden umduğu menfaati gerçekleştirecektir. Eğer büyük bir şehvet var ise öpen öpülenden büyük bir yardım alır, ilim öğrenir. Eğer kadın erkeği şehvetsiz yani normal bir şekilse öpüyorsa bu da hayra, güzelliklere ve istenilen menfaate erişilmesi olarak yorumlanmaktadır.
Rüyada anneyi öpmek

Rüyada annenin görülmüş olması sevinçli bir habere ve güzelliklere işarettir. Bunu üzerine annenin öpülüyor olması rüyanın hayrını ikiye katlamaktadır. Eğer kişi rüyasında annesini öpüyor ise kötü giden işleri düzelir, başında bir bela varsa ortadan kaybolur, evli ise evliliğinin temelleri sağlamlaşır, bekar ise hayırlı bir izdivaç gerçekleştirir, fakir ise zenginliğe yol açılır. Annenin öpülüyor olması çok hayırlı bir rüyadır. Ölmüş olan annenin öpülmesi ise hayırlı amele ve güzel günlere işarettir. Rüyada ölmüş annesini öptüğünü gören kişi maddi durumuna göre hayır vermelidir. Ufak bir sadaka da bu konuda önemlidir.
Rüyada çocuk öpmek

Bir kişinin rüyada çocuk öptüğünü görmesi o kişinin çocuğun aile efratlarından biri ile samimi bir dostluk oluşacağının ve ömür boyu sürecek bir münasebetin göstergesi olarak görülmektedir. Bir kadının rüyada çocuğunu çok şehvetli bir biçimde öptüğünü görmesi annesinden hayır, mal çoğalması ve mutluluğa işaret edilmektedir. Kişi rüyasında çocuğunun kendisini öptüğünü görmüş ise ve o çocuk yetişkin biri ise çocuğun anne, babası için çok hayırlı bir evlat olacağı ve ileride anne babasına çok iyi bir biçimde bakacağına delalet etmektedir. Rüyada ölmüş bir çocuğun öpülüyor olması ise hasrete işaret edilmektedir. Gerçek hayatta bir kişi çocuğuna veya herhangi bir şeye hasret duymaktadır.
Rüyada ayak öpmek

Rüyada ayak öpüldüğünü görmek büyük bir aile bireyi tarafından bir hayırlı işe girmeye işaret etmektedir. Eğer kişi rüyada babasının veya annesinin ayağını öpüyor ise onlar tarafında rıza görmüş ve helalleşmiş kişilerdir. İşsiz olan ve rüyasında ayak öptüğünü gören kişi iş sahibi olacaktır. Eğer işi var ise işinde çok başarılı noktalara erişecektir.
Rüyada bebek öpmek

Rüyada bebek öptüğünü gören kişi bekar ise evlenir, bebek öptüğünü gören kişi sevgi ihtiyacı duyan kişidir. Rüyada bebek öptüğünü gören kişinin çocuğu olur. Rüyada bebek tarafından öpüldüğünün görülmesi ise kısmete ve yaşanacak güzel günlere işaret olarak görülmektedir. Rüyada ölmüş bir bebeğin görülmesi ise içe ukde olmuş bir şey olarak ifade edilmektedir.
Rüyada öpmek psikolojik analiz

Rüyada öpmek ile ilgili genel yorumlara bakıldığı zaman olumlu şeyler söylenilmektedir. Örneğin rüya daha önce yaşamını yitirmiş birini öperken görmek o kişinin hayatta bırakmış olduğu mallardan yararlanmak veya miras görmek olarak yorumlanmaktadır. Rüyada öpmek ile ilgili genel bir kanı da bir ihtiyacını gidermeye ve düşmanı yenmeye delalet etmektedir.

Rüyada küçük bir çocuğun öpüldüğünün görülmesi o çocuğun aile büyüklerinden biri ile olacak münasebete ve dostluğa işaret şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada erkek veya kadın kendi çocuğunu şehvet ile öptüğünü görüyor ise bu çocuğun çok hayırlı bir evlat olacağının ve ileride anne babayı üzmeyeceğinin göstergesidir.

Rüyada bir kadının öpüldüğünün görülmesi sevdiği bir kişi tarafından gelecek selam ve iyiliğe işaret edilmektedir. Bir kişi rüyada süslü ve gösterişli bir kadın ile öpüştüğünü görmesi ve onla cinsel bir münasebet içerisinde sarmaş dolaş görülmesi dul bir kadın ile evlilik yapılması olarak yorumlanmaktadır. Hastalanmış olan bir kişinin rüyada ölü birini öpmesi ecelinin yaklaştığı şeklinde yorumlanmaktadır. Bekar bir kişi rüyada öpüldüğünü görüyor ise evlenme zamanı yaklaşmıştır. Rüyada tanımadığı bir ölünün öpülmesi ise hiç ummadık bir yerden gelecek iyiliğe işarettir.Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.