Büyük Sanayi zabıta kontolünden geçti
Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından, Büyük Sanayi’de kaçak olarak faaliyet gösteren oto tamirhaneleri mühürlenirken, bölgede bulunan hafriyat, moloz ve çöp yığınları da temizlendi.

Zabıta Daire Başkanı Kemal Sonunur başkanlığında yapılan denetimlerde, kaçak olarak faaliyet gösteren 38 oto tamirhanesi mühürlenirken, bölgede bulunan hafriyat, moloz ve çöp yığınları da kaldırıldı. Büyük Sanayide denetimlerin yoğun bir şekilde sürdürüldüğünü belirten Sonunur, işyeri sahiplerine tebligat gönderilerek gerekli uyarıların yapıldığını, ancak faaliyetlerini kaçak olarak sürdürmeye devam eden oto tamirhanelerinin ise mühürlenerek kapatıldığını söyledi.

Denetimlerin devam edeceğini belirten Sonunur, “Zabıta Daire Başkanlığı olarak gerekli bütün önlemleri alarak, kaçak oto tamirhanelerinin faaliyet göstermesine müsaade etmeyeceğiz.” dedi. Mühürleri sökerek tekrar faaliyette bulunanlar hakkında ‘mühür fekki’ tutanağı tanzim edilerek Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacakları uyarısında bulunan Kemal Sonunur, bölgenin hafriyat, moloz ve çöp yığınlarından temizlendiğini belirtti. Kemal Sonunur, toplam 204 kamyon hafriyat, moloz ve çöp yığınlarının toplandığını söyleyerek, denetimlerin devam edeceğini bildirdi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

At üstünde Nefes Kesen Gösteri
Çanakkale’nin Biga ilçesinde hafta sonunda gerçekleştirilen Biga Sancak Beyi Osman Bey Geleneksel Okçuluk...

Haberi Oku